دات نت نیوک
X

دوره دستیار کاشت مو-دوره تکنسین کاشت مو

دستیار کاشت مو

آموزش کاشت مو با مدرک

دوره کاشت مو و دوره دتسیار کاشت مو در موسسه نیک اندیشان مهارت های مورد نیاز برای بازار کار را به مهارت آموزان خود آموزش می دهد. موسسه نیک اندیشان در پایان دوره کاشت مو و دستیار کاشت مو، مدرک دانشگاهی و آکادمیک و نیز مدرک بین المللی کاشت مو از دانشگاه DNW انگلستان را اعطا می نماید و نیز معرفی به کار را همچنین برای شرکت کنندگان در دوره کاشت مو فراهم نموده است. شعبات موسسه نیک اندیشان در نزدیکی مترو می باشد و دسترسی آسانی را در شرق تهران و نیز غرب تهران دارد.

تکنسین کاشت مو

 

 آموزش در کلینیک ( به مدت 4 جلسه ) تئوری و عملی

سرفصل ها سرفصل ها

آموزش کاشت مو  به روش FIT

 

سرفصل ها توضیحات

  • شرط قبولی در آزمون و دریافت مدرک 50% به بالا
  • شرط معرفی به کار 85% به بالا
  • زیر 85% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند
مدارک مدارک

اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه کلاس هزینه

مبلغ دوره :  3500000 میلیون تومان

مبلغ جزوه : ---

شرایط پرداخت : 
2/000/000 تومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه داخل کلینیک پرداخت و تسویه شود.

 

آموزش کاشت مو

آدرس کانال

nickandishan1@ 

nickandishan1 آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت

آموزش دستیار کاشت مو

در دوره آموزش دستیار کاشت مو (آموزش FIT) به صورت تخصصی و حرفه ای نحوه کاشت مو را پس از طی نمودن جلسات تئوری و نیز عملی فراخواهید گرفت. دوره آموزش دستیار کاشت مو با متخصصان در زمینه کاشت مو در موسسه نیک اندیشان با عطای مدرک دانشگاهی از دانشگاه علمی کاربردی در پایان دوره به انجام می رسد و می تواند اشتغال زایی را برای شما به دنبال داشته باشد.

دوره آموزش تکنسین کاشت مو

(کلمات کلیدی: آموزش کاشت مو، آموزش FIT، آموزش کاشت به روش FIT، آموزش کاشت موی سر، آموزش دستیار کاشتکار مو، آموزش کاشت مو به روش fit، دوره آموزش کاشت مو، دوره آموزش دستیار کاشت مو، دوره آموزش FIT، دوره آموزش کاشت به روش FIT، دوره آموزش کاشت موی سر، دوره آموزش دستیار کاشتکار مو، دوره آموزش کاشت مو به روش fit، دوره آموزشی کاشت مو، دوره آموزشی دستیار کاشت مو، دوره آموزشی FIT، دوره آموزشی کاشت به روش FIT، دوره آموزشی کاشت موی سر، دوره آموزشی دستیار کاشتکار مو، دوره آموزشی کاشت مو به روش fit، دوره  کاشت مو، دوره دستیار کاشت مو، دوره FIT، دوره کاشت به روش FIT، دوره کاشت موی سر، دوره دستیار کاشت کار مو، دوره کاشت مو به روش fit، کاشت مو سر، دستیار کاشت مو)

آموزش کاشت مو دوره کاشت مو تکنسیت کاشت مو دوره کاشت مو آموزش کاشت مو با مدرک مدرک معتبر کاشت مو کاشت مو تهران ثبت نام کاشت مو ثبت نام آموزش کاشت مو ثبت نام دوره کاشت مو دوره تکنسین کاشت مو


درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

  •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
  • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
  • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
  • Email:info@nickandishan.ir
  • nickandishan1@
  • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی