دات نت نیوک
X

دوره نسخه خوانی داروخانه-دوره نسخه پیچی

دوره نسخه خوانی داروخانه دوره نسخه پیچی

دوره نسخه خوانی

دوره آموزشی نسخه خوانی شامل مهارت های کار در داروخانه نظیر نسخه خوانی، نسخه پیچی،قفسه بندی و کار با نرم افزار وکیل توسط پزشک داروساز تدریس میشود. دوره کارگاهی و مهارتی برگزار میگردد. و محتوای دوره کاملا منطبق با نیاز بازار است. در انتهای دوره به شرکت کنندگان مدرک از دانشگاه و آکادمی dnw انگلستان داده می شود. و در انتهای دوره معرفی به کار(کاریابی) صورت میگیرد. لازم به ذکر است که مراکز موسسه نیک اندیشان از دسترسی مناسبی برخوردار است و همگی نزدیک مترو قرار دارند. شرایط پرداخت به صورت اقساط می باشد. و هزینه دوره در این موسسه نسبت به سایر موسسات بسیار پایین است. و این مرکز تنها مرکز آموزشی است که گواهینامه قابل استعلام از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد. لازم به ذکر است مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند رایگان در همان دوره شرکت کنند تا مهارت را به طور کامل یاد بگیرند.

طول دوره داروخانه

2 ماه تئوری  10 جلسه ( هفته ای 1 جلسه 3 ساعته )

1جلسه عملی داخل داروخانه

دوره آموزشی نسخه پیچی

دوره آموزشی نسخه پیچی و دوره آموزشی داروخانه می تواند موارد فنی و تکنیکی که برای خواندن نسخه مورد نظر می باشد را فراگیرید. موسسه نیک اندیشان دوره آموزش داروخانه را تعداد کلاس ها و جلسات به صورت تئوری و نیز عملی در محیط داروخانه فراهم می نماید و می تواند شما را برای محیط کار داروخانه آماده نماید.


 

سرفصل ها سرفصل دوره داروخانه:

 1. نسخه خوانی
 2. نسخه پیچی
 3. شناخت انواع دارو ها
 4. قفسه بندی و …
 5. کار با نرم افزار

 

سرفصل ها توضیحات دوره داروخانه:
 • بعد از اتمام دوره آزمون گرفته می شود به صورت تئوری و عملی
 • شرط قبولی (دریافت مدرک): مجموع نمرات آزمون تئوری و عملی 50 % شود
 • شرط معرفی به کار : مجموع نمرات عملی و تئوری 90% به بالا شود
 • زیر90% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند
 • بدون شرط سنی و تحصیلی
مدارک مدارک دوره آموزشی داروخانه:

اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام) 

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه کلاس هزینه دوره داروخانه:

مبلغ دوره : 770/000 هزار تومان

مبلغ جزوه : 70000 هزار تومان

شرایط پرداخت به صورت قسطی: 200هزار تومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه دوره جلسه ای 100 هزار تومان پرداخت و تسویه شود.

nickandishan1@آدرس کانال

nickandishan1 آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت

دوره آموزشی داروخانه

دوره آموزشی داروخانه در موسسه نیک اندیشان با هدف آموزش نکات و تکنیک های نسخه خوانی و نیزنسخه پیچی انجام گرفته است. کارآموزان پس از طی نمودن این دوره ها می تواند برای کار در محیط داروخانه آماده شوند. برای کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام در دوره می توانید به صفحه نسخه خوانی تکنسین داروخانه مراحعه فرمایید https://nickandishan.com/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87/%d9%be%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c/%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%88%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87/


کلمات کلیدی: آموزش داروخانه، آموزش کار در داروخانه، آموزش نسخه خوانی، آموزش نسخه پیچی، آموزش قفسه بندی، آموزش مهارت کار در داروخانه، آموزش مهارت نسخه خوانی، آموزش قفسه چینی، آموزش کارآموزی در داروخانه، دوره آموزش کار در داروخانه، دوره آموزش نسخه خوانی، دوره آموزش نسخه پیچی، دوره آموزش قفسه بندی، دوره آموزش تکنسین داروخانه، دوره آموزش مهارت کار در داروخانه، دوره آموزش مهارت نسخه خوانی، دوره آموزش قفسه چینی، دوره آموزش کارآموزی در داروخانه، دوره آموزشی کار در داروخانه، دوره آموزشی نسخه خوانی، دوره آموزشی نسخه پیچی، دوره آموزشی قفسه بندی، دوره آموزشی تکنسین داروخانه، دوره آموزشی مهارت کار در داروخانه، دوره آموزشی مهارت نسخه خوانی، دوره آموزشی قفسه چینی، دوره آموزشی کارآموزی در داروخانه، دوره کار در داروخانه، دوره  نسخه خوانی، دوره  نسخه پیچی، دوره قفسه بندی، دوره تکنسین داروخانه، دوره مهارت کار در داروخانه، دوره مهارت نسخه خوانی، دوره قفسه چینی، دوره کارآموزی در داروخانه، داروخانه، کارآموزی داروخانه، نسخه خوانی، نسخه پیچی، نسخه خوانی، تکنسین داروخانه)


دوره های نسخه خوانیدوره نسخه پیچی کلاس های نسخه پیچی کلاس های نسخه خوانی مدرک نسخه خوانی دوره تکنسین داروخانه

دوره نسخه خوانی کلاس نسخه خوانی در تهران کلاس های نسخه خوانی

دوره نسخه خوانی دوره نسخه پیچی دوره کاروخانه دوره آموزش نسخه خوانی کلاس آموزشی نسخه خوانی یادگیری نسخه خوانی دوره تکنسین داروخانه دوره کار در داروخانه دوره آموزش تکنسین داروخانه دوره های آموزشی داروخانه ثبت نام دوره داروخانه ثبت نام دوره نسخه خوانی ثبت نام دوره نسخه پیچی آموزش نسخه خوانی کلاس آموزشی نسخه خوانی

 

 

درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

 •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
 • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
 • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
 • Email:info@nickandishan.ir
 • nickandishan1@
 • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی