دات نت نیوک
X

دوره داروخانه(نسخه پیچ)

دوره ها پیراپزشکی دوره داروخانه(نسخه پیچ)

نسخه خوانی داروخانه

 

آموزشگاه نیک اندیشان از لحاظ برگزاری دوره های مفید که دارای بازار کار بهتر هستند از دیگر موسسات آموزشی برتری خاصی دارد. در آموزشگاه نیک اندیشان، تمام دوره ها با هزینه های کنترل شده و حتی به صورت اقساط ، به علاقه مندان و کارآموزان ارائه میشود. آموزشگاه نیک اندیشان از اساتید برتر و ماهر در هر رشته استفاده میکند، این اساتید در زمینه تحصیلی خود دارای کسب و کار موفق هستند و همچنین بهترین راهنما برای کارآموزان گرامی میباشند. اکثر دوره ها در آموزشگاه نیک اندیشان به صورت کاملا کاربردی، تئوری و عملی به کارآموزان ارائه داده میشود. یکی دیگر از وجه تمایز آموزشگاه نیک اندیشان با دیگر موسسات آموزشی این است که در تمامی دوره ها، بعد از گرفتن گواهینامه و مدرک معتبر دانشگاهی که قابل استعلام از دانشگاه میباشد، کارآموزان برتر معرفی به کار و مشغول به کار میشوند. تمامی شعبات آموزشگاه نیک اندیشان به وسایل نقلیه عمومی نزدیک هستند و دسترسی آسان و رفت و آمد راحت هنرجویان و کارآموزان عزیز از مهمترین خصایص نیک اندیشان به حساب می آید.هدف ما، پرورش فکری و فرهنگی و آموزش مهارت و اشتغال زایی میباشد.

دوره 2 ماه 

2 ماه تئوری  10 جلسه ( هفته ای 1 جلسه 3 ساعته )

1جلسه عملی داخل داروخانه

سرفصل ها سرفصل ها

 1. نسخه خوانی
 2. نسخه پیچی
 3. قفسه بندی و ...
 4. کار با نرم افزار

 

سرفصل ها توضیحات
 • شرط قبولی در آزمون و دریافت مدرک 50% به بالا
 • شرط معرفی به کار  90% به بالا
 • زیر 90% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند
مدارک مدارک

اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

 

هزینه کلاس هزینه

مبلغ دوره : 685000 هزار تومان

مبلغ جزوه : 70000 هزار تومان

شرایط پرداخت به صورت قسطی : 200000هزار تومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه طی دوره نهایتا تا جلسه 4 پرداخت و تسویه شود.

 

 

nickandishan1@آدرس کانال

nickandishan1  آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت

(کلمات کلیدی: آموزش داروخانه، آموزش کار در داروخانه، آموزش نسخه خوانی، آموزش نسخه پیچی، آموزش قفسه بندی، آموزش تکنسین داروخانه، آموزش مهارت کار در داروخانه، آموزش مهارت نسخه خوانی، آموزش قفسه چینی، آموزش کارآموزی در داروخانه، دوره آموزش کار در داروخانه، دوره آموزش نسخه خوانی، دوره آموزش نسخه پیچی، دوره آموزش قفسه بندی، دوره آموزش تکنسین داروخانه، دوره آموزش مهارت کار در داروخانه، دوره آموزش مهارت نسخه خوانی، دوره آموزش قفسه چینی، دوره آموزش کارآموزی در داروخانه، دوره آموزشی کار در داروخانه، دوره آموزشی نسخه خوانی، دوره آموزشی نسخه پیچی، دوره آموزشی قفسه بندی، دوره آموزشی تکنسین داروخانه، دوره آموزشی مهارت کار در داروخانه، دوره آموزشی مهارت نسخه خوانی، دوره آموزشی قفسه چینی، دوره آموزشی کارآموزی در داروخانه، دوره کار در داروخانه، دوره  نسخه خوانی، دوره  نسخه پیچی، دوره قفسه بندی، دوره تکنسین داروخانه، دوره مهارت کار در داروخانه، دوره مهارت نسخه خوانی، دوره قفسه چینی، دوره کارآموزی در داروخانه، داروخانه، کارآموزی داروخانه، نسخه خوانی، نسخه پیچی، نسخه خوانی، تکنسین داروخانه)

تکنسین داروخانه

 

درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود نیز در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

 •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
 • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
 • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
 • Email:info@nickandishan.ir
 • nickandishan1@
 • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی