دات نت نیوک
X

دوره تعمیر اسپیلت دوره تعمیر پکیج

دوره تعمیر اسپیلت دوره تعمیر پکیج

دوره آموزشی اسپیلت و پکیج شامل مهارت های نصب، راه اندازی، پشتیبانی و عیب یابی توسط تعمیر کار حرفه ای و با تجربه تدریس میشوددوره کارگاهی و مهارتی برگزار میگردد. و محتوای دوره کاملا منطبق با نیاز بازار است. به شرکت کنندگان مدرک از دانشگاه، آکادمی dnw انگلستان و فنی و حرفه ای داده می شود. و در انتهای دوره معرفی به کار(کاریابی) صورت میگیرید. لازم به ذکر است که مراکز آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسبی برخوردار است و همگی نزدیک مترو قرار دارند. شرایط پرداخت به صورت اقساط می باشد. از مزایای آموزشگاه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر رقباست. و این مرکز تنها مرکز آموزشی است که گواهینامه قابل استعلام از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد. لازم به ذکر است مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره آموزشی در صورت نیاز می توانند رایگان در همان دوره شرکت کنند تا مهارت را به طور کامل یاد بگیرند.   

دوره تعمیر اسپیلت

دوره آموزش تعمیر اسپیلت

دوره تعمیر اسپیلت و پکیج

دوره آموزش تعمیر اسپیلت و پکیج

طول دوره تعمیر اسپیلت و پکیج

 

دوره آموزشی 30 ساعته هفته ای 1 جلسه ( 3 ساعته ) مجموعا با آزمون 10 جلسه ( 2 ماه و نیم )

1جلسه کارورزی رایگان داخل کارگاه

 

سرفصل ها سرفصل دوره تعمیر اسپیلت و پکیج:
سرفصل ها توضیحات دوره تعمیر اسپیلت پکیج:
 • بعد از اتمام دوره آزمون گرفته می شود به صورت تئوری و عملی
 • شرط قبولی (دریافت مدرک): مجموع نمرات آزمون تئوری و عملی 50 % شود
 • شرط معرفی به کار : مجموع نمرات عملی و تئوری 85% به بالا شود
 • زیر85% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند
 • بدون شرط سنی و تحصیلی
مدارک مدارک دوره آموزشی تعمیر اسپیلت و پکیج:

اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام) 

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه کلاس هزینه دوره تعمیر اسپیلت و پکیج:

مبلغ دوره : 770000 هزار تومان

مبلغ جزوه : 60000 هزار تومان

شرایط پرداخت به صورت قسطی: 200هزار تومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه دوره جلسه ای 100 هزار تومان پرداخت و تسویه شود.

nickandishan1@آدرس کانال

nickandishan1 آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت

دوره آموزش تعمیر اسپیلت

دوره تعمیر اسپیلت در موسسه نیک اندیشان با اعطای مدرک دانشگاهی و مدرک بین المللی همراه می باشد و می توانید با هزینه مقرون به صرفه در کلاس ها و دوره آموزش تعمیر اسپیلت و نیز دوره تعمیر آموزش پکیج شرکت نمایید و خود را برای محیط کار و فعالیت در زمینه تعمیر اسپیلت و نیز تعمیر پکیج آماده نمایید.

 

دوره آموزش تعمیر پکیج


کلمات کلیدی: آموزش اسپیلت، آموزش پکیج، آموزش کولرگازی، آموزش تعمیر و نصب پکیج، آموزش اسپیلت و پکیج، آموزش نصب اسپیلت، آموزش نصب پکیج، آموزش راه انداری اسپیلت، آموزش راه اندازی پکیج، آموزش راه اندازی اسپیلت و پکیج، آموزش تعمیر اسپیلت، آموزش تعمیر پکیج، آموزش تعمیر اسپیلت و پکیج، آموزش کارآموزی اسپیلت، آموزش کارآموزی پکیج، آموزش کارآموزی اسپیلت و پکج، دوره آموزش اسپیلت، دوره آموزش کولرگازی، دوره آموزش پکیج، دوره آموزش اسپیلت و پکیج، دوره آموزش تعمیر ونصب پکیج، دوره آموزش نصب اسپیلت، دوره آموزش کولرگازی، دوره آموزش نصب پکیج، دوره آموزش نصب اسپیلت و پکیج، دوره آموزش راه اندازی اسپیلت، دوره آموزش راه اندازی پکیج، دوره آموزش راه اندازی اسپیلت و پکیج، دوره آموزش تعمیرات پکیج وکولرگازی، دوره آموزش تعمیر اسپیلت، دوره آموزش تعمیر پکیج، دوره آموزش تعمیر اسپیلت و پکیج، دوره آموزشی اسپیلت، دوره آموزشی پکیج، دوره آموزشی اسپیلت و پکیج، دوره آموزشی نصب اسپیلت، دوره آموزشی نصب پکیج، دوره آموزشی نصب اسپیلت و پکیج، دوره آموزشی راه انداری اسپیلت، دوره آموزشی راه اندازی پکیج، دوره آموزشی تعمیرات پکیج و کولرگازی، دوره آموزشی راه اندازی اسپیلت و پکیج، دوره آموزشی تعمیر اسپیلت، دوره آموزشی تعمیر ونصب پکیج، دوره آموزشی تعمیر پکیج، دوره آموزشی تعمیر اسپیلت و پکیج، دوره اسپیلت، دوره پکیج، دوره اسپیلت و پکیج، دوره نصب اسپیلت، دوره نصب پکیج، دوره نصب اسپیلت و پکیج، دوره راه انداری اسپیلت، دوره راه اندازی پکیج، دوره  راه اندازی اسپیلت و پکیج، دوره تعمیر اسپیلت، دوره تعمیر پکیج، دوره تعمیر اسپیلت و پکیج، تعمیرات پکیج وکولرگازی، آموزش تعمیرات پکیج وکولرگازی، تعمیر تخصصی پکیج، تعمیر تخصصی اسپیلت، اسپیلت، پکیج، اسپیلت و پکیج، نصب اسپیلت، نصب پکیج، نصب و تعمیر اسپیلت پکیج، نصب تعمیر پکیج و کولر گازی

دوره آموزش اسپیلت

دوره کلاس آموزش اسپیلت

دوره تعمیر پکیج

دوره های تعمیر اسپیلت

دوره های تعمیرات اسپیلت

دوره تعمیر اسپلیت

دوره تعمیرات اسپیلت در تهران

دوره تعمیرات اسپیلت  پیشرفته

درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

 •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
 • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
 • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
 • Email:info@nickandishan.ir
 • nickandishan1@
 • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی