دات نت نیوک
X

دوره دستیار آزمایشگاه

دوره ها پیراپزشکی دوره دستیار آزمایشگاه

دستیار تکنسین آزمایشگاه

 

آموزشگاه نیک اندیشان از لحاظ برگزاری دوره های مفید که دارای بازار کار بهتر هستند از دیگر موسسات آموزشی برتری خاصی دارد. در آموزشگاه نیک اندیشان، تمام دوره ها با هزینه های کنترل شده و حتی به صورت اقساط ، به علاقه مندان و کارآموزان ارائه میشود. آموزشگاه نیک اندیشان از اساتید برتر و ماهر در هر رشته استفاده میکند، این اساتید در زمینه تحصیلی خود دارای کسب و کار موفق هستند و همچنین بهترین راهنما برای کارآموزان گرامی میباشند. اکثر دوره ها در آموزشگاه نیک اندیشان به صورت کاملا کاربردی، تئوری و عملی به کارآموزان ارائه داده میشود. یکی دیگر از وجه تمایز آموزشگاه نیک اندیشان با دیگر موسسات آموزشی این است که در تمامی دوره ها، بعد از گرفتن گواهینامه و مدرک معتبر دانشگاهی که قابل استعلام از دانشگاه میباشد، کارآموزان برتر معرفی به کار و مشغول به کار میشوند. تمامی شعبات آموزشگاه نیک اندیشان به وسایل نقلیه عمومی نزدیک هستند و دسترسی آسان و رفت و آمد راحت هنرجویان و کارآموزان عزیز از مهمترین خصایص نیک اندیشان به حساب می آید.هدف ما، پرورش فکری و فرهنگی و آموزش مهارت و اشتغال زایی میباشد.

2 ماه تئوری (8 جلسه)

1 جلسه عملی 

 

سرفصل ها سرفصل ها

آموزش پذیرش

خواندن آزمایش

سرفصل ها توضیحات

 • شرط قبولی در آزمون و دریافت مدرک 50% به بالا
  • شرط معرفی به کار 90% به بالا
  • زیر 90% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند

مدارک مدارک

اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

 

هزینه کلاس هزینه

مبلغ دوره : 590000 هزار تومان

مبلغ جزوه : 30000 هزار تومان

شرایط پرداخت به صورت قسطی : 200000 هزار تومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه طی دوره نهایتا تا جلسه 4 پرداخت و تسویه شود.

 

 

آدرس کانال

nickandishan1@ 

nickandishan1 آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت

(کلمات کلیدی: آموزش آزمایشگاه، آموزش دستیار آزمایشگاه، آموزش پذیرش، آموزش خواندن آزمایش، آموزش پذیرش در آزمایشگاه، آموزش خواندن آزمایش در آزمایشگاه، دوره آموزش آزمایشگاه، دوره آموزش دستیار آزمایشگاه، دوره آموزش پذیرش، دوره آموزش خواندن آزمایش، دوره آموزش پذیرش در آزمایشگاه، دوره آموزش خواندن آزمایش در آزمایشگاه، دوره آموزشی آزمایشگاه، دوره آموزشی دستیار آزمایشگاه، دوره آموزشی پذیرش، دوره آموزشی خواندن آزمایش، دوره آموزشی پذیرش در آزمایشگاه، دوره آموزشی خواندن آزمایش در آزمایشگاه، دوره آزمایشگاه، دوره دستیار آزمایشگاه، دوره پذیرش، دوره خواندن آزمایش، دوره  پذیرش در آزمایشگاه، دوره خواندن آزمایش در آزمایشگاه، استخدام در آزمایشگاه، مدرک آزمایشگاه، مدرک بین المللی آزمایشگاه، دوره کارآموزی آزمایشگاه، دوره کارآموزی کار در آزمایشگاه)

تکنسین آزمایشگاه

درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

 •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
 • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
 • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
 • Email:info@nickandishan.ir
 • nickandishan1@
 • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی