دات نت نیوک
X

دوره کمک های اولیه و دوره امدادگری

دوره کمک های اولیه و دوره امدادگری(دستیار پزشک)

 

آموزشگاه نیک اندیشان از لحاظ برگزاری دوره های مفید که دارای بازار کار بهتر هستند از دیگر موسسات آموزشی برتری خاصی دارد. در آموزشگاه نیک اندیشان، تمام دوره ها با هزینه های کنترل شده و حتی به صورت اقساط ، به علاقه مندان و کارآموزان ارائه میشود. آموزشگاه نیک اندیشان از اساتید برتر و ماهر در هر رشته استفاده میکند، این اساتید در زمینه تحصیلی خود دارای کسب و کار موفق هستند و همچنین بهترین راهنما برای کارآموزان گرامی میباشند. اکثر دوره ها در آموزشگاه نیک اندیشان به صورت کاملا کاربردی، تئوری و عملی به کارآموزان ارائه داده میشود. یکی دیگر از وجه تمایز آموزشگاه نیک اندیشان با دیگر موسسات آموزشی این است که در تمامی دوره ها، بعد از گرفتن گواهینامه و مدرک معتبر دانشگاهی که قابل استعلام از دانشگاه میباشد، کارآموزان برتر معرفی به کار و مشغول به کار میشوند. تمامی شعبات آموزشگاه نیک اندیشان به وسایل نقلیه عمومی نزدیک هستند و دسترسی آسان و رفت و آمد راحت هنرجویان و کارآموزان عزیز از مهمترین خصایص نیک اندیشان به حساب می آید.هدف ما، پرورش فکری و فرهنگی و آموزش مهارت و اشتغال زایی میباشد.

کلاس آموزش کمک های اولیه

هزینه دوره کمک های اولیه

دوره 2 ماه و نیم 

2 ماه تئوری  10 جلسه ( هفته ای 1 جلسه 3 ساعته )

 

سرفصل ها سرفصل ها

طبق سرفصل فنی و حرفه ای

سرفصل ها توضیحات
  • شرط قبولی در آزمون و دریافت مدرک 50% به بالا
  • شرط معرفی به کار  95% به بالا
مدارک مدارک

مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه کلاس هزینه

مبلغ دوره : 1/800/000 هزار تومان

مبلغ جزوه : هزار تومان

شرایط پرداخت به صورت قسطی : 200000هزار تومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه طی دوره نهایتا تا جلسه 4 پرداخت و تسویه شود.

nickandishan1@آدرس کانال

nickandishan1  آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت

دوره آموزش امدادگری

دوره آموزش امدادگری به مجموعه موارد پزشکی که که در زمان اضطراری انجام می گیرد را شامل می گیردد. موسسه نیک اندیشان با اعطای مدرک دانشگاهی دوره امدادگری و دوره کمک های اولیه و نیز با در اختیارگرفتن اساتید و نیز مربیان با تبحر در این زمینه می تواند تمامی نکات فنی و تکنیکی را در دوره های آموزشی امدادگری خود بگنجاند.

دوره آموزش کمک های اولیه

 

دوره آموزش کمک های اولیه مجموعه تکنیک های مربوط به فشار خون ، درمان در زمان سوختگی ، و نیز آموزش پانسمان را شامل می گردد.

(کلمات کلیدی:  تست خون ، آموزش فشار خون ، آموزش نمونه گیری ، آموزش آنژیوکت ، آموزش سوختگی ها ، آموزش پانسمان -دوره آموزش تست خون ، دوره آموزش فشار خون ، دوره آموزش نمونه گیری، دوره آموزش تزریقات ، دوره آموزش احیا ، دوره آموزش سرم ، دوره آموزش انژکتورت ، دوره آموزش سوختگی ها ، دوره آموزش پانسمان

https://nickandishan.com/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87/%d9%be%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c/%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%a7%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%af%da%af%d8%b1-%d8%ad%d9%88%d8%a7%d8%af%d8%ab-%d9%88-%da%a9%d9%85%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d9%88%d9%84%db%8c%d9%87/


درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

  •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
  • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
  • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
  • Email:info@nickandishan.ir
  • nickandishan1@
  • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی