دات نت نیوک
X

دوره دستیار دندانپزشک دوره آموزش دستیار دندانپزشک

دوره دستیار دندانپزشک

دوره آموزشی تکنسین دندانپزشکی شامل آشنایی با آناتومی دهان و دندان، بهداشت دهان و دندان، آشنایی با یونیت دندانپزشکی و آشنایی با پر کردن توسط دندانپزشک تدریس میشود دوره کارگاهی و مهارتی برگزار میگردد. و محتوای دوره کاملا منطبق با نیاز بازار است. در انتهای دوره به شرکت کنندگان مدرک از دانشگاه و آکادمی dnw انگلستان داده می شود. و در انتهای دوره معرفی به کار(کاریابی) صورت میگیرد. لازم به ذکر است که مراکز موسسه نیک اندیشان از دسترسی مناسبی برخوردار است و همگی نزدیک مترو قرار دارند. شرایط پرداخت به صورت اقساط می باشد. و هزینه دوره در این موسسه نسبت به سایر موسسات بسیار پایین است. و این مرکز تنها مرکز آموزشی است که گواهینامه قابل استعلام از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد. لازم به ذکر است مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند رایگان در همان دوره شرکت کنند تا مهارت را به طور کامل یاد بگیرند.

 

دوره آموزش دستیار دندان پزشکی


دوره آموزش دستیار دندانپزشکی با هدف فراهم نمودن نکات و نیز تکنیک های آموزشی مورد نیاز برای دستیار کنار دندان پزشک برگزار می گردد و دوره آموزش دستیار دندانپزشک می تواند در واحدهای تئوری و نیز عملی اجرا گردد و شما را با آمادگی کامل می تواند برای محیط کاری آماده نماید.

    

طول دوره دستیار دندانپزشک:

 

دوره 2 ماه

تئوری (8 جلسه) ، عملی ( 1 جلسه )

 

سرفصل ها سرفصل دوره دستیار دندانپزشک:

1-آشنایی با آناتومی دهان و دندان

2- بهداشت دهان و دندان

 3-آشنایی با یونیت دندانپزشکی

4-آشنایی با ابزارها و مواد 

سرفصل ها توضیحات دوره دستیار دندانپزشک:
 • بعد از اتمام دوره آزمون گرفته می شود به صورت تئوری و عملی
 • شرط قبولی (دریافت مدرک): مجموع نمرات آزمون تئوری و عملی 50 % شود
 • شرط معرفی به کار : مجموع نمرات عملی و تئوری 90% به بالا شود
 • زیر90% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند
 • بدون شرط سنی و تحصیلی
مدارک مدارک دوره آموزشی دستیار دندانپزشک:

اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام) 

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه کلاس هزینه دوره دستیار دندانپزشک:

مبلغ دوره : 870/000 هزار تومان

مبلغ جزوه : 46000 هزار تومان

شرایط پرداخت به صورت قسطی: 350 هزار تومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه دوره جلسه ای 150 هزار تومان پرداخت و تسویه شود.

nickandishan1@آدرس کانال

nickandishan1 آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت

 

دوره آموزشی دستیار دندانپزشکی

 

دوره آموزشی دستیار دندانپزشکی در موسسه نیک اندایشان برگزار می گردد و می تواند شما را برای محیط کاری در دندان پزشکی آماده نماید تا به درآمزایی منجر گردد و نیز معرفی به دندان پزشک به عنوان دستیار را در پایان دوره در موسسه نیک اندیشان خواهیم داشت.

 

کلمات کلیدی: آموزش دندان پزشکی، آموزش دندانپزشک، آموزش دستیار دندانپزشک، آموزش آشنایی با دستگاه دندان پزشکی، آموزش آشنایی با یونیت دندان پزشکی، آموزش اشنایی با پر کردن دندان، آموزش آشنایی با بهداشت دهان و دندان، دوره آموزش دندان پزشکی، دوره آموزش دستیار دندان پزشکی، دوره آموزش دندانپزشک، دوره آموزش دستیار دندانپزشک، دوره آموزش آشنایی با دستگاه دندان پزشکی، دوره آموزش آشنایی با یونیت دندان پزشکی،دوره آموزش اشنایی با پر کردن دندان،  دوره آموزش آشنایی با بهداشت دهان و دندان،  دوره آموزشی دندان پزشکی، دوره آموزش دستیار دندانی پزشکی، دوره آموزشی دندانپزشک، دوره آموزشی دستیار دندانپزشک، دوره آموزشی آشنایی با دستگاه دندان پزشکی، دوره آموزشی آشنایی با یونیت دندان پزشکی، دوره آموزشی اشنایی با پر کردن دندان،  دوره آموزشی آشنایی با بهداشت دهان و دندان،  دوره  دندان پزشکی، دوره دستیار دندان پزشکی، دوره داندانپزشک، دوره دستیار دندانپزشک، دوره آشنایی با دستگاه دندان پزشکی، دروه آموزش آشنایی با یونیت دندان پزشکی، دوره آموزش اشنایی با پر کردن دندان، دوره آشنایی با بهداشت دهان و دندان، استخدام در کلینیک دندان پزشکی، استخدام دستیار دندانپزشک، استخدام دستیار دندان پزشک، کار آموزی دستیار دندان پزشک، حقوق دستیار دندان پزشک، کارآموزی رابگان دستیار دندان پزشک)

 

https://nickandishan.com/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87/%d9%be%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c/%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%af%d8%b3%d8%aa%db%8c%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9/

درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

 •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
 • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
 • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
 • Email:info@nickandishan.ir
 • nickandishan1@
 • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی