دات نت نیوک
X

دستیار دندانپزشک(دستیار کنار دندانپزشک)

دستیار کنار دندانپزشک

 

آموزشگاه نیک اندیشان از لحاظ برگزاری دوره های مفید که دارای بازار کار بهتر هستند از دیگر موسسات آموزشی برتری خاصی دارد. در آموزشگاه نیک اندیشان، تمام دوره ها با هزینه های کنترل شده و حتی به صورت اقساط ، به علاقه مندان و کارآموزان ارائه میشود. آموزشگاه نیک اندیشان از اساتید برتر و ماهر در هر رشته استفاده میکند، این اساتید در زمینه تحصیلی خود دارای کسب و کار موفق هستند و همچنین بهترین راهنما برای کارآموزان گرامی میباشند. اکثر دوره ها در آموزشگاه نیک اندیشان به صورت کاملا کاربردی، تئوری و عملی به کارآموزان ارائه داده میشود. یکی دیگر از وجه تمایز آموزشگاه نیک اندیشان با دیگر موسسات آموزشی این است که در تمامی دوره ها، بعد از گرفتن گواهینامه و مدرک معتبر دانشگاهی که قابل استعلام از دانشگاه میباشد، کارآموزان برتر معرفی به کار و مشغول به کار میشوند. تمامی شعبات آموزشگاه نیک اندیشان به وسایل نقلیه عمومی نزدیک هستند و دسترسی آسان و رفت و آمد راحت هنرجویان و کارآموزان عزیز از مهمترین خصایص نیک اندیشان به حساب می آید.هدف ما، پرورش فکری و فرهنگی و آموزش مهارت و اشتغال زایی میباشد.

دوره 2 ماه

تئوری (8 جلسه) ، عملی ( 1 جلسه )

سرفصل ها سرفصل ها

1-آشنایی با آناتومی دهان و دندان

2- بهداشت دهان و دندان

 3-آشنایی با یونیت دندانپزشکی

4-آشنایی با ابزارها و مواد 


سرفصل ها توضیحات
  • شرط قبولی در آزمون و دریافت مدرک 50% به بالا
  • شرط معرفی به کار 90% به بالا
  • زیر 90% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند
مدارک مدارک

اعطای مدرک از دانشگاه (بامهر و هولوگرام و قابل استعلام)

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

 

هزینه کلاس هزینه

مبلغ دوره : 588000 هزار تومان

مبلغ جزوه : 46000 هزار تومان

شرایط پرداخت به صورت قسطی : 200000هزارتومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه طی دوره نهایتا تا جلسه 4 پرداخت و تسویه شود.

 

nickandishan1@ آدرس کانال

nickandishan1 آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت

(کلمات کلیدی: آموزش دندان پزشکی، آموزش دستیار دندان پزشکی، آموزش دندانپزشک، آموزش دستیار دندانپزشک، آموزش آشنایی با دستگاه دندان پزشکی، آموزش آشنایی با یونیت دندان پزشکی، آموزش اشنایی با پر کردن دندان، آموزش آشنایی با بهداشت دهان و دندان، دوره آموزش دندان پزشکی، دوره آموزش دستیار دندان پزشکی، دوره آموزش دندانپزشک، دوره آموزش دستیار دندانپزشک، دوره آموزش آشنایی با دستگاه دندان پزشکی، دوره آموزش آشنایی با یونیت دندان پزشکی،دوره آموزش اشنایی با پر کردن دندان،  دوره آموزش آشنایی با بهداشت دهان و دندان،  دوره آموزشی دندان پزشکی، دوره آموزش دستیار دندانی پزشکی، دوره آموزشی دندانپزشک، دوره آموزشی دستیار دندانپزشک، دوره آموزشی آشنایی با دستگاه دندان پزشکی، دوره آموزشی آشنایی با یونیت دندان پزشکی، دوره آموزشی اشنایی با پر کردن دندان،  دوره آموزشی آشنایی با بهداشت دهان و دندان،  دوره  دندان پزشکی، دوره دستیار دندان پزشکی، دوره داندانپزشک، دوره دستیار دندانپزشک، دوره آشنایی با دستگاه دندان پزشکی، دروه آموزش آشنایی با یونیت دندان پزشکی، دوره آموزش اشنایی با پر کردن دندان، دوره آشنایی با بهداشت دهان و دندان، استخدام در کلینیک دندان پزشکی، استخدام دستیار دندانپزشک، استخدام دستیار دندان پزشک، کار آموزی دستیار دندان پزشک، حقوق دستیار دندان پزشک، کارآموزی رابگان دستیار دندان پزشک)


درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود نیز در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

  •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
  • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
  • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
  • Email:info@nickandishan.ir
  • nickandishan1@
  • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی