دات نت نیوک
X

دوره بازرگانی

دوره ها مدیریتی دوره بازرگانی

دوره بازرگانی

دوره آموزشی بازرگانی شامل آموزش تمام مهارت های کار در شرکت های بازرگانی نظیر مهارت های واردات و صادرات،ال سی باز کردن،ترخیص کالا، ثبت سفارش و اصطلاحات اینکوترمز توسط مدیر بازرگانی تدریس میشوددوره کارگاهی و مهارتی برگزار میگردد. و محتوای دوره کاملا منطبق با نیاز بازار است. در انتهای دوره به شرکت کنندگان مدرک از دانشگاه، آکادمی dnw انگلستان و فنی و حرفه ای داده می شود. و در انتهای دوره معرفی به کار(کاریابی) صورت میگیرد. لازم به ذکر است که مراکز موسسه نیک اندیشان از دسترسی مناسبی برخوردار است و همگی نزدیک مترو قرار دارند. شرایط پرداخت به صورت اقساط می باشد. و هزینه دوره در این موسسه نسبت به سایر موسسات بسیار پایین است. و این مرکز تنها مرکز آموزشی است که گواهینامه قابل استعلام از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد. لازم به ذکر است مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند رایگان در همان دوره شرکت کنند تا مهارت را به طور کامل یاد بگیرند
 

دوره آموزش بازرگانی


دوره آموزش بازرگانی در موسسه نیک اندیشان با هدف فراهم نمودن تکنیک ها و نیز اصول مورد نیاز برای مدیریت و نیز بازرگانی می باشد. مربیان و نیز اساتید حرفه ای در زمینه بازرگانی و تجارت در تعداد جلسات و دوره آموزش بازرگانی تجربیات سالیان دراز بازرگانی و تجارت خود را در اختیار شما قرا می دهد.

دوره آموزشی 21 ساعته هفته ای 1 جلسه ( 3 ساعته ) مجموعا 7 جلسه با آزمون ( 7 هفته ) سرفصل های آموزش بازرگانی

1.       مهارت های صادرات و واردات آموزش داده می شود

2.       ال سی باز کردن

3.       ثبت سفارش

4.       ترخیص کالا

5.       مکاتبات بازرگانی و اصطلاحات اینکوترمز توضیحات آموزش بازرگانی


§         آموزش توسط مدیر بازرگانی

§         شرط قبولی (دریافت مدرک)مجموع نمرات آزمون تئوری و عملی 50 % شود

§         شرط معرفی به کار : مجموع نمرات عملی و تئوری 85 %به بالا شود

§         زیر 85% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند

§         بدون شرایط سنی و تحصیلی

 مدارک

اعطای مدرک از دانشگاه ( با مهر و هولوگرام و قابل استعلام )

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام هزینه دوره آموزش بازرگانی 


مبلغ دوره : 770/000 هزار تومان

مبلغ جزوه : 37000 هزار تومان

شرایط پرداخت به صورت قسطی : 350 هزار تومان هنگام ثبت نام و الباقی طی دوره جلسه ای 150 پرداخت و تسویه شود.

nickandishan1@   آدرس کانال

nickandishan1  آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت


دوره آموزش تجارت و بازرگانی


(کلمات کلیدی آموزش مهارت های بازرگانی، آموزش کارشناس بازرگانی، آموزش مکاتبات بازرگانی، آموزش صادرات، آموزش واردات، آموزش صادرات و واردات، آموزش ال سی باز کردن، آموزش ترخیص کالا، آموزش اصلاحات اینکوترمز، دوره آموزش بازرگانی، دوره آموزش مهارت های بازرگانی، دوره آموزش کارشناس بازرگانی، دوره آموزش صادرات، دوره آموزش واردات، دوره آموزش صادرات و واردات، دوره آموزش ال سی باز کردن، دوره آموزش ترخیص کالا، دوره آموزش اصلاحات اینکوترمز، دوره آموزشی بازرگانی، دوره آموزشی مهارت های بازرگانی، دوره آموزشی کارشناس بازرگانی، دوره آموزشی صادرات، دوره آموزشی واردات، دوره آموزشی صادرات و واردات، دوره آموزشی ال سی باز کردن، دوره آموزشی ترخیص کالا، دوره آموزشی اصلاحات اینکوترمز، دوره بازرگانی، دوره مهارت های بازرگانی، دوره کارشناس بازرگانی، دوره صادرات، دوره واردات، دوره صادرات و واردات، دوره ال سی باز کردن، دوره ترخیص کالا، دوره اصلاحات اینکوترمز، بازرگانی، صادرات، واردات، ال سی باز کردن، ترخیص کالا، کارشناس بازرگانی، اصطلاحات اینکو ترمز، مکاتبات بازرگانی)

 

درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

  •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
  • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
  • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
  • Email:info@nickandishan.ir
  • nickandishan1@
  • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی

dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی

dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی

dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی