نیک اندیشان, هلدینگ آموزشی و خدماتی نیک اندیشان, هلدینگ نیک اندیشان, موسسه نیک اندیشان
دات نت نیوک
X

درباره ما

درباره درباره ما

هلدینگ آموزشی و خدماتی نیک اندیشان، بزرگترین برند آموزش و کاریابی در کشور می باشد.

رسالت نیک اندیشان در بعد آموزش عمومی، آموزش مهارت های منتج به شغل و کاریابی است. 

موسسه نیک اندیشان در این راستا دوره هایی کاملا کاربردی برگزار می کند که قسمتی از آن در صورت لزوم در محیط کار و توسط اساتیدی که خود در آن حوزه صاحب کسب و کار یا مشغول به کارند، انجام می گیرد. به شرکت کنندگان گواهینامه های قابل استعلام دانشگاهی، فنی و حرفه ای و آکامی dnw انگلستان داده می شود. در انتهای دوره کاریابی یا اشتغال در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان برای افرادی که دوره را با موفقیت سپری کرده اند، انجام می گیرد. 

از امتیازات نیک اندیشان، شرایط پرداخت اقساطی در طول دوره، شرکت مجدد در دوره در صورت نیاز به طور رایگان، قیمت پایین دوره نسبت به رقبا، مراکز آموزشی در دسترس و نزدیک مترو و میادین پر تردد می باشد. لازم به ذکر است نیک اندیشان تنها موسسه ای است که گواهینامه قابل استعلام، با مهر و هلوگرام از دانشگاه ارائه می دهد(نه از بسیج و جهاد). و حدود 150 نفر را در هر شعبه خود در هر ماه به کار معرفی می کند.

هلدینگ آموزشی و خدماتی نیک اندیشان در بعد سازمانی با توجه به نیاز سازمان ها به آموزش مدیران و کارکنان، چه در محیط سازمان و چه در مراکز خود می پردازد. 

شایان ذکر است نیک اندیشان در بعد خدماتی به پیاده سازی استاندارد های ایزو و اعطای گواهینامه های مربوطه با استعلام از انگستان، انجام امور ثبتی شرکتها و طراحی و سئو سایت برای آنها می پردازد.

پاره ای از مراکزی که نیک اندیشان از آنها مجوز دارد یا تحت مجوز آنها فعالیت میکند عبارتند از: سازمان فنی و حرفه ای، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه آزاد، فدراسیون پزشکی و ورزشی، هیات ورزش های همگانی، آکادمی dnw انگلستان، آکادمی urs انگلستان، انجمن طب ایرانی و ...

پاره ای از سازمان هایی که نیک اندیشان به آنها خدمات ارائه کرده: بانک قوامین، شهرداری تهران، وزارت دفاع، اتکا و ...

 

نیک اندیشان در یک جمله یعنی :

دوره های کاربردی، گواهینامه دانشگاهی و کاریابی(داخلی و بین المللی) و خدمات


درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

  •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
  • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
  • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
  • Email:info@nickandishan.ir
  • nickandishan1@
  • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی