دات نت نیوک
X

دوره طراحی سایت و سئو

دوره ها فنی مهندسی دوره طراحی سایت و سئو

دوره طراحی سایت و سئو

 

آموزشگاه نیک اندیشان از لحاظ برگزاری دوره های مفید که دارای بازار کار بهتر هستند از دیگر موسسات آموزشی برتری خاصی دارد. در آموزشگاه نیک اندیشان، تمام دوره ها با هزینه های کنترل شده و حتی به صورت اقساط ، به علاقه مندان و کارآموزان ارائه میشود. آموزشگاه نیک اندیشان از اساتید برتر و ماهر در هر رشته استفاده میکند، این اساتید در زمینه تحصیلی خود دارای کسب و کار موفق هستند و همچنین بهترین راهنما برای کارآموزان گرامی میباشند. اکثر دوره ها در آموزشگاه نیک اندیشان به صورت کاملا کاربردی، تئوری و عملی به کارآموزان ارائه داده میشود. یکی دیگر از وجه تمایز آموزشگاه نیک اندیشان با دیگر موسسات آموزشی این است که در تمامی دوره ها، بعد از گرفتن گواهینامه و مدرک معتبر دانشگاهی که قابل استعلام از دانشگاه میباشد، کارآموزان برتر معرفی به کار و مشغول به کار میشوند. تمامی شعبات آموزشگاه نیک اندیشان به وسایل نقلیه عمومی نزدیک هستند و دسترسی آسان و رفت و آمد راحت هنرجویان و کارآموزان عزیز از مهمترین خصایص نیک اندیشان به حساب می آید.هدف ما، پرورش فکری و فرهنگی و آموزش مهارت و اشتغال زایی میباشد.

آموزش طراحی سایت و سئو 21 ساعته

هفته ای یک جلسه ( 3 ساعته ) مجموعا با آزمون 7 جلسه ( 7 هفته )

سرفصل ها سرفصل ها

 1. مهارت های طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ( سئو ) ، HTML و CSS 
 2. نصب و راه اندازی wordpress
 3. افزونه ها و تم ها 
 4. تنظیمات نمایش سایت

 

سرفصل ها توضیحات

 • شرط قبولی (دریافت مدرک): مجموع نمرات آزمون تئوری و عملی 50 % شود
 • شرط معرفی به کار : مجموع نمرات عملی و تئوری 85% به بالا شود
 • زیر85% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند
 • بدون شرایط سنی و تحصیلی
 • آموزش توسط سئو کار حرفه ای

 

مدارک مدارک

اعطای مدرک از دانشگاه ( قابل ترجمه و قابل استعلام )

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه کلاس هزینه

مبلغ دوره : 580000 هزار تومان

مبلغ جزوه : 24000 هزار تومان 

شرایط پرداخت به صورت قسطی : 200000هزار تومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه  طی دوره نهایتا تا جلسه 4 پرداخت و تسویه شود.

nickandishan1@   آدرس کانال

nickandishan1  آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت

(کلمات کلیدی: آموزش طراحی سایت، آموزش سایت و سئو، آموزش سئو سایت، آموزش طراحی و سئو سایت، آموزش سئو، آموزش تولید محتوا سایت، آموزش html، آموزش css، آموزش سایت، آموزش حرفه ای سایت، آموزش وردپرس، آموزش wordpress، آموزش وردپرس در سایت، دوره آموزش طراحی سایت، دوره آموزش سایت و سئو، دوره آموزش سئو سایت، دوره آموزش طراحی و سئو سایت، دوره آموزش سئو، دوره آموزش تولید محتوا سایت، دوره آموزش html، دوره آموزش css، دوره آموزش سایت، دوره آموزش حرفه ای سایت، دوره آموزش وردپرس، دوره آموزش wordpress، دوره آموزش وردپرس در سایت، دوره آموزشی طراحی سایت، دوره آموزشی سایت و سئو، دوره آموزشی سئو سایت، دوره آموزشی طراحی و سئو سایت، دوره آموزشی سئو، دوره آموزشی تولید محتوا سایت، دوره آموزشی html، دوره آموزشی css، دوره آموزشی سایت، دوره آموزشی حرفه ای سایت، دوره آموزشی وردپرس، دوره آموزشی wordpress، دوره آموزشی وردپرس در سایت، دوره طراحی سایت، دوره سایت و سئو، دوره سئو سایت، دوره طراحی و سئو سایت، دوره سئو، دوره تولید محتوا سایت، دوره html، دوره css، دوره سایت، دوره حرفه ای سایت، دوره وردپرس، دوره wordpress، دوره وردپرس در سایت، طراحی سایت، طراحی سئو، طراحی سایت و سئو، html ،HTML ،Css)


 

دوره طراحی سایت و سئو

درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود نیز در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

 •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
 • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
 • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
 • Email:info@nickandishan.ir
 • nickandishan1@
 • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی