دات نت نیوک
X

ماساژ شیاتسو

دوره ها ماساژ ماساژ شیاتسو

ماساژ شیاتسو

آموزشگاه نیک اندیشان از لحاظ برگزاری دوره های مفید که دارای بازار کار بهتر هستند از دیگر موسسات آموزشی برتری خاصی دارد. در آموزشگاه نیک اندیشان، تمام دوره ها با هزینه های کنترل شده و حتی به صورت اقساط ، به علاقه مندان و کارآموزان ارائه میشود. آموزشگاه نیک اندیشان از اساتید برتر و ماهر در هر رشته استفاده میکند، این اساتید در زمینه تحصیلی خود دارای کسب و کار موفق هستند و همچنین بهترین راهنما برای کارآموزان گرامی میباشند. اکثر دوره ها در آموزشگاه نیک اندیشان به صورت کاملا کاربردی، تئوری و عملی به کارآموزان ارائه داده میشود. یکی دیگر از وجه تمایز آموزشگاه نیک اندیشان با دیگر موسسات آموزشی این است که در تمامی دوره ها، بعد از گرفتن گواهینامه و مدرک معتبر دانشگاهی که قابل استعلام از دانشگاه میباشد، کارآموزان برتر معرفی به کار و مشغول به کار میشوند. تمامی شعبات آموزشگاه نیک اندیشان به وسایل نقلیه عمومی نزدیک هستند و دسترسی آسان و رفت و آمد راحت هنرجویان و کارآموزان عزیز از مهمترین خصایص نیک اندیشان به حساب می آید.هدف ما، پرورش فکری و فرهنگی و آموزش مهارت و اشتغال زایی میباشد.

این دوره آموزشی به مدت 15 ساعت معادل حدودا 1 ماه می باشد که جلسات آن هفته ای ا جلسه ی 3 ساعته بوده و مجموعا با آزمون برابر 5 جلسه می باشد.

سرفصل ها معرفی

ماساژ با عمق زیاد

ریلکسی با فشار زیاد

ماساژ نقطه ای

فشار درمانی

سردرد و گره های عضلانی

سرفصل ها توضیحات
 • آموزش توسط مربی بین المللی ماساژ
 • بعد از اتمام دوره آزمون گرفته می شود به صورت تئوری و عملی
 • شرط قبولی (دریافت مدرک): مجموع نمرات آزمون تئوری و عملی 50 % شود
 • شرط معرفی به کار : مجموع نمرات عملی و تئوری% 85 به بالا شود(معرفی به مراکزی که ماسور نیاز دارند مثل استخرها،باشگاه های ورزشی ،سالن های زیبایی وطب سنتی)
 • زیر 85% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند
 • بدون شرط سنی و تحصیلی
مدارک مدارک

اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه کلاس هزینه

مبلغ دوره : 

مبلغ جزوه :  

شرایط پرداخت به صورت قسطی : 200000هزار تومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه طی دوره نهایتا تا جلسه 6 پرداخت و تسویه شود.

 

@ amoozesh_ karyabi آدرس کانال

Amoozesh_karyabi آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت

 

شرح دوره:

ماساژ شیاتسو ابتدا در ژاپن به وجود آمده است. در آموزش ماساژ شیانسو با استفاده از انگشت شست، کف دست و آرنج فشار متوسط بر روی مناطق آسیب دیده به منظور درمان وارد میشود. آموزش ماساژ شیاتسو یکی از محبوب ترین آموزش های ماساژ میباشد که نظر کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. در آموزش ماساژ شیاتسو، استاد تمرکز زیادی بر روی اهداف ماساژ درمانی به روش شیاتسو از جمله برطرف کردن مشکلات کمر، سر درد و میگرن ، آسیب های ورزشی، افسردگی و استرس دارد. 

ماساژ شیاتسو

درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

 •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
 • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
 • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
 • Email:info@nickandishan.ir
 • nickandishan1@
 • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی