دات نت نیوک
X

دوره تعمیر موبایل

دوره ها فنی مهندسی دوره تعمیر موبایل

تعمیر موبایل

 

آموزشگاه نیک اندیشان از لحاظ برگزاری دوره های مفید که دارای بازار کار بهتر هستند از دیگر موسسات آموزشی برتری خاصی دارد. در آموزشگاه نیک اندیشان، تمام دوره ها با هزینه های کنترل شده و حتی به صورت اقساط ، به علاقه مندان و کارآموزان ارائه میشود. آموزشگاه نیک اندیشان از اساتید برتر و ماهر در هر رشته استفاده میکند، این اساتید در زمینه تحصیلی خود دارای کسب و کار موفق هستند و همچنین بهترین راهنما برای کارآموزان گرامی میباشند. اکثر دوره ها در آموزشگاه نیک اندیشان به صورت کاملا کاربردی، تئوری و عملی به کارآموزان ارائه داده میشود. یکی دیگر از وجه تمایز آموزشگاه نیک اندیشان با دیگر موسسات آموزشی این است که در تمامی دوره ها، بعد از گرفتن گواهینامه و مدرک معتبر دانشگاهی که قابل استعلام از دانشگاه میباشد، کارآموزان برتر معرفی به کار و مشغول به کار میشوند. تمامی شعبات آموزشگاه نیک اندیشان به وسایل نقلیه عمومی نزدیک هستند و دسترسی آسان و رفت و آمد راحت هنرجویان و کارآموزان عزیز از مهمترین خصایص نیک اندیشان به حساب می آید.هدف ما، پرورش فکری و فرهنگی و آموزش مهارت و اشتغال زایی میباشد.

دوره آموزشی 20 ساعته

هفته ای 1 جلسه ( 2ساعته ) مجموعا 10 جلسه با آزمون ( 10 هفته ) 

آموزش توسط تعمیر کار حرفه ای موبایل

سرفصل ها سرفصل ها
 1. مهارت تعمیر و تعویض انواع سوکت شارژ، فلت شارژ، فلت پاور، کلید پاور
 2. مهارت های تعویض انواع باطری و انواع تاچ و LCD 
 3. نحوه باز کردن گوشی های پلمپ و پرسی
 4. فلش و نصب سیستم های اندروید و ios 
 5. نرم افزارهای جانبی و عیب یابی

 

سرفصل ها توضیحات
 • شرط قبولی (دریافت مدرک): مجموع نمرات آزمون تئوری و عملی 50 % شود
 • شرط معرفی به کار : مجموع نمرات عملی و تئوری% 85به بالا شود
 • زیر 85% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند
 • بدون شرایط سنی و تحصیلی
مدارک مدارک

اعطای مدرک از دانشگاه ( قابل ترجمه و قابل استعلام )

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه کلاس هزینه

مبلغ دوره : 490000 هزار تومان

مبلغ جزوه : 

شرایط پرداخت به صورت قسطی : 200000هزار تومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه  طی دوره نهایتا تا جلسه 4 پرداخت و تسویه شود.

nickandishan1@ آدرس کانال

nickandishan1 آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت


شرح دوره:

در آموزش تعمیر موبایل، کادر متخصص این مجموعه با برنامه ریزی های دقیق وکاربردی، طبق استعداد و علایق کارآموزان در حوزه های مختلف کاری مهارت آموزی را انجام میدهند. آموزش تعمیر موبایل شامل آموزش سخت افزار و نرم افزار به صورت کاملا نوین میباشد. استادان در این حوزه دارای کسب و کار هستند و همواره به کارآموزان کمک به سزایی می کنند تا به صورت حرفه ای با تمامی ابزارهای تعمیر موبایل برای انواع برندهای گوشی آشنا شوند.در سطح آموزش تعمیر موبایل از پایه شروع میشود و متناسب با علاقه و استعداد کارآموزان تا سطح تخصصی و حرفه ای پیش میرود.

(کلمات کلیدی: آموزش تعمیر موبایل، آموزش فشرده تعمیر موبایل، آموزش تعمیر و عیب یابی موبایل، آموزش سخت افزار موبایل، آموزش نرم افزار موبایل، آموزش تعمیر صحفه و ال سی دی موبایل، دوره آموزش تعمیر موبایل، دوره آموزش تعمیر و عیب بابی موبایل، دوره آموزش سخت افزار موبایل، دوره آموزش نرم افزار موبایل، دوره آموزش تعمیر صحفه و ال سی دی موبایل، دوره آموزشی تعمیر موبایل، دوره آموزشی تعمیر و عیب بابی موبایل، دوره آموزشی سخت افزار موبایل، دوره آموزشی نرم افزار موبایل، دوره آموزشی تعمیر تاچ و ال سی دی موبایل، دوره تعمیر موبایل، دوره تعمیر و عیب بابی موبایل، دوره سخت افزار موبایل، دوره نرم افزار موبایل، دوره تعمیر تاچ و ال سی دی موبایل، دوره آموزش فشرده تعمیر موبایل، دوره فشرده تعمیر موبایل، مدرک تعمیر موبایل، تعمیر موبایل، سخت افزار موبایل، نرم افزار موبایل، تعمیر و عیب یابی موبایل، مدرک بین المللی موبایل)

تعمیر موبایل

درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

 •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
 • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
 • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
 • Email:info@nickandishan.ir
 • nickandishan1@
 • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی