دات نت نیوک
X

دوره دستیار اپراتور لیزر

دوره ها پیراپزشکی دوره دستیار اپراتور لیزر

 

دوره اپراتور لیزر

دوره آموزش اپراتور شامل آموزش کار با دستگاه های الکس و دایوت که توسط متخصص با سابقه تدریس می شود. دوره کارگاهی و مهارتی برگزار میگردد. و محتوای دوره کاملا منطبق با نیاز بازار است. به شرکت کنندگان مدرک از دانشگاه، آکادمی dnw انگلستان و فنی و حرفه ای داده می شود. و در انتهای دوره معرفی به کار(کاریابی) صورت میگیرید. لازم به ذکر است که مراکز آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسبی برخوردار است و همگی نزدیک مترو قرار دارند. شرایط پرداخت به صورت اقساط می باشد. از مزایای آموزشگاه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر رقباست. و این مرکز تنها مرکز آموزشی است که گواهینامه قابل استعلام از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد. لازم به ذکر است مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره آموزشی در صورت نیاز می توانند رایگان در همان دوره شرکت کنند تا مهارت را به طور کامل یاد بگیرند.

  

طول دوره اپراتور لیزر

 

دوره آموزش اپراتور لیزر به مدت 12 ساعت معادل 1/5 ماه می باشد.

4 جلسه تئوری و2 جلسه عملی

 

سرفصل ها سرفصل دوره اپراتور لیزر:
 1. کار با دستگاه الکس و دایوت

سرفصل ها توضیحات دوره اپراتور لیزر:
 • بعد از اتمام دوره آزمون گرفته می شود به صورت تئوری و عملی
 • شرط قبولی (دریافت مدرک): مجموع نمرات آزمون تئوری و عملی 50 % شود
 • شرط معرفی به کار : مجموع نمرات عملی و تئوری 85% به بالا شود
 • زیر85% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند
 • بدون شرط سنی و تحصیلی
مدارک مدارک دوره آموزشی اپراتور لیزر:

اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام) 

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه کلاس هزینه دوره اپراتور لیزر:

مبلغ دوره : 880/000 هزار تومان

مبلغ جزوه : 22000 هزار تومان

شرایط پرداخت به صورت قسطی: 200هزار تومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه دوره جلسه ای 100 هزار تومان پرداخت و تسویه شود.

nickandishan1@آدرس کانال

nickandishan1 آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت

 

 

دوره آموزش اپراتور لیزر

دوره آموزش اپراتور لیزر در موسسه نیک اندیان با هدف فراهم نمودن نکات تکنیکی و نیز فنون مورد نیاز برای یادگیری  ونیز کار عملی با لیزر را شامل می شود.

 

 

(کلمات کلیدی: آموزش لیزر، آموزش لیزر الکس، آموزش لیزر دایود، آموزش کار با دستگاه لیزر، آموزش دستیار اپراتور لیزر، دوره آموزش لیزر، دوره آموزش اپراتور لیزر، دوره آموزش لیزر الکس، دوره آموزش لیزر دایود، دوره آموزش کار با دستگاه لیزر، دوره آموزش دستیار اپراتور لیزر، دوره آموزشی لیزر، دوره آموزشی اپراتور لیزر، دوره آموزشی لیزر الکس، دوره آموزشی لیزر دایود، دوره آموزشی کار با دستگاه لیزر، دوره آموزشی دستیار اپراتور لیزر، دوره لیزر، دوره اپراتور لیزر، دوره لیزر الکس، دوره لیزر دایود، دوره  کار با دستگاه لیزر، دوره دستیار اپراتور لیزر، استخدام اپراتور لیزر، استخدام در کلینیک لیزر، دوره کارآموزی لیزر، دوره کارآموزی اپراتورلیزر، دریافت مدرک معتبر، شناخت انواع لیزر، آموزش شناخت دستگاه لیزر)

https://nickandishan.com/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87/%d9%be%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c/%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%af%d8%b3%d8%aa%db%8c%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d9%be%d8%b1%d8%a7%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%b1/


درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

 •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
 • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
 • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
 • Email:info@nickandishan.ir
 • nickandishan1@
 • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی