دات نت نیوک
X

دستیار اپراتور لیزر (رعایت الزامات سلامت، بهداشت و ایمنی)

دستیار اپراتور لیزر

 

آموزشگاه نیک اندیشان از لحاظ برگزاری دوره های مفید که دارای بازار کار بهتر هستند از دیگر موسسات آموزشی برتری خاصی دارد. در آموزشگاه نیک اندیشان، تمام دوره ها با هزینه های کنترل شده و حتی به صورت اقساط ، به علاقه مندان و کارآموزان ارائه میشود. آموزشگاه نیک اندیشان از اساتید برتر و ماهر در هر رشته استفاده میکند، این اساتید در زمینه تحصیلی خود دارای کسب و کار موفق هستند و همچنین بهترین راهنما برای کارآموزان گرامی میباشند. اکثر دوره ها در آموزشگاه نیک اندیشان به صورت کاملا کاربردی، تئوری و عملی به کارآموزان ارائه داده میشود. یکی دیگر از وجه تمایز آموزشگاه نیک اندیشان با دیگر موسسات آموزشی این است که در تمامی دوره ها، بعد از گرفتن گواهینامه و مدرک معتبر دانشگاهی که قابل استعلام از دانشگاه میباشد، کارآموزان برتر معرفی به کار و مشغول به کار میشوند. تمامی شعبات آموزشگاه نیک اندیشان به وسایل نقلیه عمومی نزدیک هستند و دسترسی آسان و رفت و آمد راحت هنرجویان و کارآموزان عزیز از مهمترین خصایص نیک اندیشان به حساب می آید.هدف ما، پرورش فکری و فرهنگی و آموزش مهارت و اشتغال زایی میباشد.

دوره آموزشی 1 ماهه و نیم

6جلسه 4 ساعته تئوری ( هفته ای 1 جلسه 3 ساعته ) و 2 جلسه عملی

سرفصل ها سرفصل ها)
 1. کار با دستگاه دایوت و الکس
سرفصل ها توضیحات

 • شرط قبولی (دریافت مدرک): مجموع نمرات آزمون تئوری و عملی 50 % شود
  • شرط معرفی به کار 85% به بالا
  • زیر 85% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند

مدارک مدارک

اعطای مدرک از دانشگاه ( با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه کلاس هزینه

مبلغ دوره : 685000هزار تومان

مبلغ جزوه : 22000 هزار تومان

شرایط پرداخت به صورت قسطی : 200000هزار تومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه طی دوره نهایتا تا جلسه 4 پرداخت و تسویه شود.

nickandishan1@آدرس کانال

nickandishan1  آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت

(کلمات کلیدی: آموزش لیزر، آموزش اپراتور لیزر، آموزش لیزر الکس، آموزش لیزر دایود، آموزش کار با دستگاه لیزر، آموزش دستیار اپراتور لیزر، دوره آموزش لیزر، دوره آموزش اپراتور لیزر، دوره آموزش لیزر الکس، دوره آموزش لیزر دایود، دوره آموزش کار با دستگاه لیزر، دوره آموزش دستیار اپراتور لیزر، دوره آموزشی لیزر، دوره آموزشی اپراتور لیزر، دوره آموزشی لیزر الکس، دوره آموزشی لیزر دایود، دوره آموزشی کار با دستگاه لیزر، دوره آموزشی دستیار اپراتور لیزر، دوره لیزر، دوره اپراتور لیزر، دوره لیزر الکس، دوره لیزر دایود، دوره  کار با دستگاه لیزر، دوره دستیار اپراتور لیزر، استخدام اپراتور لیزر، استخدام در کلینیک لیزر، دوره کارآموزی لیزر، دوره کارآموزی اپراتورلیزر، دریافت مدرک معتبر، شناخت انواع لیزر، آموزش شناخت دستگاه لیزر) 
دستیار اپراتور لیزر

nickandishan

درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

 •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
 • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
 • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
 • Email:info@nickandishan.ir
 • nickandishan1@
 • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی