دات نت نیوک
X

مهارت های کار در آژانس هواپیمایی

آژانس هواپیمایی

 

آموزشگاه نیک اندیشان از لحاظ برگزاری دوره های مفید که دارای بازار کار بهتر هستند از دیگر موسسات آموزشی برتری خاصی دارد. در آموزشگاه نیک اندیشان، تمام دوره ها با هزینه های کنترل شده و حتی به صورت اقساط ، به علاقه مندان و کارآموزان ارائه میشود. آموزشگاه نیک اندیشان از اساتید برتر و ماهر در هر رشته استفاده میکند، این اساتید در زمینه تحصیلی خود دارای کسب و کار موفق هستند و همچنین بهترین راهنما برای کارآموزان گرامی میباشند. اکثر دوره ها در آموزشگاه نیک اندیشان به صورت کاملا کاربردی، تئوری و عملی به کارآموزان ارائه داده میشود. یکی دیگر از وجه تمایز آموزشگاه نیک اندیشان با دیگر موسسات آموزشی این است که در تمامی دوره ها، بعد از گرفتن گواهینامه و مدرک معتبر دانشگاهی که قابل استعلام از دانشگاه میباشد، کارآموزان برتر معرفی به کار و مشغول به کار میشوند. تمامی شعبات آموزشگاه نیک اندیشان به وسایل نقلیه عمومی نزدیک هستند و دسترسی آسان و رفت و آمد راحت هنرجویان و کارآموزان عزیز از مهمترین خصایص نیک اندیشان به حساب می آید.هدف ما، پرورش فکری و فرهنگی و آموزش مهارت و اشتغال زایی میباشد.

دوره آموزشی 21 ساعته - 21 ساعت تئوری داخل موسسه ( 7 جلسه 3 ساعته ) و1 جلسه داخل آژانس هواپیمایی ( کارورزی رایگان )

سرفصل ها سرفصل ها
 1. مهارت های کار در آژانس هواپیمایی آموزش داده می شود :
 2. بند الف ( صدور بلیط داخلی و خارجی )
 3. بند ب ( تور بستن ،پکیج بستن ، زبان داخل آژانس ، تله مارکتینگ ، و مکاتبات داخل آژانس)
سرفصل ها توضیحات

 • آموزش توسط مدیر آژانس
 • آزمون از مطالب داخل جزوه و مطالب گفته شده توسط استاد در کلاس های برگزار شده می باشد
 • شرط قبولی (دریافت مدرک): مجموع نمرات آزمون تئوری و عملی 50 % شود
 • شرط معرفی به کار : شرط قبولی (دریافت مدرک): مجموع نمرات آزمون تئوری و عملی 50 % شود
 • شرط معرفی به کار : مجموع نمرات عملی و تئوری% 85 به بالا شود
 • زیر 85% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند
 • بدون وحدودیت سنی

مدارک مدارک

اعطای مدرک از دانشگاه  ( هولوگرام دار و قابل استعلام )

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه کلاس هزینه

مبلغ دوره : 480000هزار تومان

مبلغ جزوه : 61000 هزار تومان

شرایط پرداخت به صورت قسطی : 200000هزارتومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه طی دوره تا نصف جلسه پرداخت و تسویه شود.

nickandishan1@ آدرس کانال

nickandishan1 آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت

(کلمات کلیدی: آموزش آژانس هواپیمایی، آموزش صدور بیلط داخلی، آموزش صدور بلیط خارجی، آموزش صدور بلیط در آژانس هواپیمایی، آموزش بند ب و الف، آموزش بیلط داخلی و خارجی، آموزش کانتر کار در آژانس هواپیمایی، آموزش پیکج بستن، آموزش تور بستن، آموزش پکیج و تور بستن در آژانس، آموزش بند ب، آموزش بندالف، دوره آموزش آژانس هواپیمایی، دوره آموزش صدور بیلط داخلی، دوره آموزش صدور بلیط خارجی، دوره آموزش صدور بلیط در آژانس هواپیمایی، دوره آموزش بند ب و الف، دوره آموزش بیلط داخلی و خارجی، دوره آموزش کانتر کار در آژانس هواپیمایی، دوره آموزش پیکج بستن، دوره آموزش تور بستن، دوره آموزش پکیج و تور بستن در آژانس، دوره آموزش بند ب، دوره آموزش بندالف، دوره آموزشی آژانس هواپیمایی، دوره آموزشی صدور بیلط داخلی، دوره آموزشی صدور بلیط خارجی، دوره آموزشی صدور بلیط در آژانس هواپیمایی، دوره آموزشی بند ب و الف، دوره آموزشی بیلط داخلی و خارجی، دوره آموزشی کانتر کار در آژانس هواپیمایی، دوره آموزشی پیکج بستن، دوره آموزشی تور بستن، دوره آموزشی پکیج و تور بستن در آژانس، دوره آموزشی بند ب، دوره آموزشی بندالف، آموزش آژانس دوره هواپیمایی، دوره  صدور بیلط داخلی، دوره صدور بلیط خارجی، دوره صدور بلیط در آژانس هواپیمایی، دوره بند ب و الف، دوره بیلط داخلی و خارجی، دوره کانتر کار در آژانس هواپیمایی، دوره پیکج بستن،دوره تور بستن، دوره پکیج و تور بستن در آژانس هواپیمایی، دروه بند ب، دوره بندالف، آژانس هواپیمایی، تور و پکیج بستن، بند الف و ب، پکیج و تور بستن، استخدام در آژانس هواپیمایی، کار در آژانس هواپیمایی، کارورزی در آژانس هواپیمایی)

آژانس هواپیمایی

درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود نیز در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

 •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
 • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
 • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
 • Email:info@nickandishan.ir
 • nickandishan1@
 • nickandishan1