دات نت نیوک
X

دوره آموزشی آژانس هواپیمایی

دوره آموزش آژانس هواپیمایی

دوره آموزشی آژانس هواپیمایی شامل آموزش مهارتهای صدور بلیط داخلی و خارجی،تور بستن، پکیج بستن، زبان و مکاتبات داخل آژانس و تله مارکتینگ توسط مدیر آژانس تدریس میشوددوره کارگاهی و مهارتی برگزار میگردد. و محتوای دوره کاملا منطبق با نیاز بازار است. به شرکت کنندگان مدرک از دانشگاه و آکادمی dnw انگلستان داده می شود. و در انتهای دوره معرفی به کار(کاریابی) صورت میگیرید. لازم به ذکر است که مراکز آموزشی نیک اندیشان ازدسترسی مناسبی برخوردار است و همگی نزدیک مترو قرار دارند. شرایط پرداخت به صورت اقساط می باشد. از مزایای آموزشگاه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر رقباست. و این مرکز تنها مرکز آموزشی است که گواهینامه قابل استعلام از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد. لازم به ذکر است مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره آموزشی در صورت نیاز می توانند رایگان در همان دوره شرکت کنند تا مهارت را به طور کامل یاد بگیرند   


دوره آموزش گردشگری 

دوره آموزش گردشگری و توریستی می تواند آموزش های لازم را به منظور یادگیری نکات تور را به شما آموزش دهد و اگر قصد فعالیت در زمینه گردشگری را دارید می بایست با نکات و نیز تکنیک های مرتبط گردشگری آشنا گردید. موسسه نیک اندیشان دروه آموزش گردشگری و توریستی را برای کاربران فراهم نموده استو با ثبت نما در این دوره های آموزش گردشگری می توانید تکنیک ها و نیز فن های مرتبط را یاد گیرید.

دوره آموزشی آژانس هواپیمایی

دوره آموزشی آژانس هواپیمایی در موسسه نیک اندیشان به منظور آماده نمودن کارآموزان برای محیط کاری در آینده را فراهم می نماید که می تواند به افزایش درآمد منجر گردد. 

دوره های آموزشی مدیریت فنی آژانس هواپیمایی

دوره های آموزشی مدیریت فنی آژانس هواپیمایی سرفصل های پکیج تور توریستی بستن تور و نیز دیگر خدمات و سرویس ها را شامل می گردد. دوره آموزشی آژانس هواپیمایی را می توانید با ثبت نام در دوره های آموزشی آژانس هواپیمایی در موسسه نیک اندیشان یادگیری نمایید.

طول دوره آژانس هواپیمایی:

دوره آموزشی 21 ساعته - 21 ساعت تئوری داخل موسسه ( 7 جلسه 3 ساعته ) و1 جلسه داخل آژانس هواپیمایی ( کارورزی رایگان )

 

سرفصل ها سرفصل دوره آژانس هواپیمایی:

  1.مهارت های کار در آژانس هواپیمایی آموزش داده می شود 

  2.بند الف ( صدور بلیط داخلی و خارجی )

  3.  بند ب ( تور بستن ،پکیج بستن ، زبان داخل آژانس ، تله مارکتینگ ، و مکاتبات داخل آژانس)

سرفصل ها توضیحات دوره آژانس هواپیمایی:
 • آموزش توسط مدیر آژانس
 • بعد از اتمام دوره آزمون گرفته می شود به صورت تئوری و عملی
 • شرط قبولی (دریافت مدرک): مجموع نمرات آزمون تئوری و عملی 50 % شود
 • شرط معرفی به کار : مجموع نمرات عملی و تئوری 85% به بالا شود
 • زیر85% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند
 • بدون شرط سنی و تحصیلی
مدارک مدارک دوره آموزشی آژانس هواپیمایی:

اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام) 

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه کلاس هزینه دوره آژانس هواپیمایی:

مبلغ دوره : 490000 هزار تومان

مبلغ جزوه : 61000 هزار تومان

شرایط پرداخت به صورت قسطی: 200هزار تومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه دوره جلسه ای 100 هزار تومان پرداخت و تسویه شود.

nickandishan1@آدرس کانال

nickandishan1 آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت

 

دوره آموزشی آژانس هواپیمایی دوره آژانس هواپیمایی دوره های آموزشی آژانس هواپیمایی کلاس آموزشی آژانس هواپیمایی دوره آموزش آژانس هواپیمایی دوره آموزشی تور بستن دوره اموزش کار در آژانس هواپیمایی دوره آموزش کار در آژانس

(کلمات کلیدی: ، آموزش صدور بیلط داخلی، آموزش صدور بلیط خارجی، آموزش صدور بلیط در آژانس هواپیمایی، آموزش بند ب و الف، آموزش بیلط داخلی و خارجی، آموزش کانتر کار در آژانس هواپیمایی، آموزش پیکج بستن، آموزش تور بستن، آموزش پکیج و تور بستن در آژانس، آموزش بند ب، آموزش بندالف، دوره آموزش آژانس هواپیمایی، دوره آموزش صدور بیلط داخلی، دوره آموزش صدور بلیط خارجی، دوره آموزش صدور بلیط در آژانس هواپیمایی، دوره آموزش بند ب و الف، دوره آموزش بیلط داخلی و خارجی، دوره آموزش کانتر کار در آژانس هواپیمایی، دوره آموزش پیکج بستن، دوره آموزش تور بستن، دوره آموزش پکیج و تور بستن در آژانس، دوره آموزش بند ب، دوره آموزش بندالف، دوره آموزشی آژانس هواپیمایی، دوره آموزشی صدور بیلط داخلی، دوره آموزشی صدور بلیط خارجی، دوره آموزشی صدور بلیط در آژانس هواپیمایی، دوره آموزشی بند ب و الف، دوره آموزشی بیلط داخلی و خارجی، دوره آموزشی کانتر کار در آژانس هواپیمایی، دوره آموزشی پیکج بستن، دوره آموزشی تور بستن، دوره آموزشی پکیج و تور بستن در آژانس، دوره آموزشی بند ب، دوره آموزشی بندالف، آموزش آژانس دوره هواپیمایی، دوره  صدور بیلط داخلی، دوره صدور بلیط خارجی، دوره صدور بلیط در آژانس هواپیمایی، دوره بند ب و الف، دوره بیلط داخلی و خارجی، دوره کانتر کار در آژانس هواپیمایی، دوره پیکج بستن،دوره تور بستن، دوره پکیج و تور بستن در آژانس هواپیمایی، دروه بند ب، دوره بندالف، آژانس هواپیمایی، تور و پکیج بستن، بند الف و ب، پکیج و تور بستن، استخدام در آژانس هواپیمایی، کار در آژانس هواپیمایی، کارورزی در آژانس هواپیمایی)


درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

 •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
 • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
 • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
 • Email:info@nickandishan.ir
 • nickandishan1@
 • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی