دات نت نیوک
X

دوره آموزش حسابداری

دوره ها مدیریتی دوره آموزش حسابداری

دوره آموزش حسابداری

دوره آموزشی حسابداری شامل تمام مهارت های کار در شرکت های حسابداری نظیر آموزش کار با نرم افزار های هلو و سپیدار، ارزش افزوده، لیست حقوق و دستمزد، لیست بیمه تامین اجتماعی و اظهار نامه مالیاتی توسط کارشناس و مدیر حسابداری تدریس میشودو محتوای دوره کاملا منطبق با نیاز بازار است. به شرکت کنندگان مدرک از دانشگاه و آکادمی dnw انگلستان  داده می شود. و در انتهای دوره معرفی به کار(کاریابی)صورت میگیرید. لازم به ذکر است که مراکز آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسبی برخوردار است و همگی نزدیک مترو قرار دارند. شرایط پرداخت به صورت اقساط می باشد. از مزایای آموزشگاه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر رقباست. و این مرکز تنها مرکز آموزشی است که گواهینامه قابل استعلام از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد. لازم به ذکر است مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره آموزشی در صورت نیاز می توانند رایگان در همان دوره شرکت کنند تا مهارت را به طور کامل یاد بگیرند.    

دوره آموزش حسابداری مقدماتی
دوره آموزشی حسابداری 
دوره آموزش حسابداری نرم افزار هلو
دوره آموزش حسابداری و مالی

طول دوره آموزشی حسابداری

 

دوره آموزش حسابداری مدت 24 ساعت معادل 2 ماه می باشد.

8جلسه تئوری

 

سرفصل ها سرفصل دوره حسابداری:
سرفصل ها توضیحات دوره حسابداری:
 • آموزش توسط مدیر حسابداری
 • بعد از اتمام دوره آزمون گرفته می شود به صورت تئوری و عملی
 • شرط قبولی (دریافت مدرک): مجموع نمرات آزمون تئوری و عملی 50 % شود
 • شرط معرفی به کار : مجموع نمرات عملی و تئوری 85% به بالا شود
 • زیر85% در لیست کاریابی ما قرار می گیرند
 • بدون شرط سنی و تحصیلی
مدارک مدارک دوره آموزشی حسابداری:

اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام) 

مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

هزینه کلاس هزینه دوره حسابداری:

مبلغ دوره : 770/000 هزار تومان

مبلغ جزوه : 

شرایط پرداخت به صورت قسطی: 200هزار تومان هنگام ثبت نام و الباقی هزینه دوره جلسه ای 100 هزار تومان پرداخت و تسویه شود.

nickandishan1@آدرس کانال

nickandishan1 آدرس اینستاگرام

www.nickandishan.ir آدرس سایت

 

دوره آموزش حسابداری

دوره آموزش حسابداری از مقدماتی تا پیشرفته با در نظر گرفتن سرفصل های دوره آموزش حسابداری با نرم افزار هلو  ، دوره آموزش حسابداری با نرم افزار سپیدار در موسسه نیک اندیشان به همراه اعطای مدرک دانشگاهی انجام می گیرد.

دوره آموزش نرم افزار حسابداری

آموزش نرم افزارهای حسابداری هلو و نرم افزار سپیدار و نیز مباحث اجمالی حسابداری در دوره های آموزش حسابداری موسسه نیک اندیشان به طور کامل مورد آموزش قرار می گیرد. حسابداری مالی و نیز دوره آموزش حسابداری بازار کار و نیز آشنایی با قوانین مالیاتی را شامل می گیرد تا برای آغاز فعالیت در زمینه حسابداری در محیط کار آماهد گردید.

 

دوره آموزشی کلاس حسابداری پیشرفته

 

کلمات کلیدی، آموزش حسابداری مقدماتی، آموزش نرم افزار حسابداری، آموزش حسابداری بازار کار، آموزش حسابداری مالی، دوره آموزش حسابداری، دوره آموزش حسابداری مقدماتی، دوره آموزش نرم افزار حسابداری، دوره آموزش حسابداری بازار کار، دوره آموزش حسابداری مالی، دوره آموزشی حسابداری، دوره آموزشی حسابداری مقدماتی، دوره آموزشی نرم افزار حسابداری، دوره آموزشی حسابداری بازار کار، دوره آموزشی حسابداری مالی، دوره حسابداری، دوره حسابداری مقدماتی، دوره نرم افزار حسابداری، دوره حسابداری بازار کار، دوره حسابداری مالی، حسابداری، حسابداری بازار کار، حسابداری مقدماتی، استخدام حسابداری، استخدام نیروی حسابداری، آموزش نرم افزار هلو، دوره آموزش نرم افزار هلو، دوره آموزشی نرم افزار هلو، دوره نرم افزار هلو، آموزش نرم افزار سپیدار، دوره آموزش نرم افزار سپیدار، دوره آموزشی نرم افزار سپیدار، دوره نرم افزار سپیدار)

 

دوره آموزشی حسابداری

دوره کلاس آموزش حسابداری

دوره آموزش حسابداری بازار کار

دوره آموزش حسابداری نرم افزار سپیدار

درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

 •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
 • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
 • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
 • Email:info@nickandishan.ir
 • nickandishan1@
 • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی