دات نت نیوک
X
تاریخ ایجاد: تعداد بازدید: 236 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: n2
مقدمات یادگیری برنامه نویسی

اعتماد به نفس چاشنی مهمی برای یادگیری در هر مهارتی میباشد به خصوص درباره کدنویسی باید دائما به خودتان بگویید میتوانم انجام بدهم من توانایی یک برنامه نویس حرفه ای را دارم از خودتان یک برنامه نویس حرفه ای بسازید در این مطلب میخواهیم روش های صحیح برنامه نویسی را بررسی کنیم .

اگر بخواهید برنامه نویسی وب انجام دهید ابتدا باید یک زبان برنامه نویسی انتخاب کنید مخصوصا زبان های برنامه نویسی ای که برای گسترش صفحات وب ، بسیار ضروری هستند . موارد متفاوتی در این زمینه وجود دارد اما در ابتدای کار بهتر است که فراگیری زبان های اچ تی ام ال و سی اس اس را آغاز کنید.

گام بعدی برای یادگیری برنامه نویسی این است که به جستجوی کدهای برنامه نویسی در وب سایت های متنوع بپردازید این روش برای یادگیری بسیار کارآمد میباشد و به سرعت باعث میشود که با محیط وب سایت و شرایط گوناگون کدنویسی آشنا شوید. این روش برای یادگیری بسیار آسان است یکی از آسان ترین روش ها برای یادگیری برنامه نویسی میباشد. برای انجام این کار باید کلیک راست کنید و گزینه ی ویو پیج سورس انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما این است که برای آشنایی با توسعه ی صفحات وب به سراغ سایت های شرکت های بزرگ تجاری و فروشگاهی بروید و از روش کدنویسی اینگونه سایت ها ایده بگیرید.

گام بعد برای یادگیری ، تحلیل مسائل و نوشتن الگوریتم و فلوچارت است برای تقویت و ترسیم فلوچارت میتوانید از نرم افزارهایی مانند ام اس ویزیو استفاده کنید.

اگر در زمینه گرافیک سایت علاقه مند هستید به شما پیشنهاد میشود که دوره های  طراحی گرافیک را به طور کامل و با علاقه بگذرانید و تمرینات لازم را به طور مداوم انجام دهید.


در ابتدا برای یادگیری برنامه نویسی باید گام به گام پیش بروید یادگیری برنامه نویسی روش های گوناگونی دارد که باید علاقه ی شخصی را در نظر گرفته و از لحاظ ذهنی برای یادگیری آماده شوید و سپس کدنویسی را آغاز کنید.

درباره ما

در شرایطی که بیشتر آموزش ها در کشورمان منتج به اشتغال نمی شود، موسسه ی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان می باشد. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند. در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند.

تماس با ما

  •  شعبه غرب: فلکه دوم صادقیه، ابتدای ستارخان، پلاک 1190، طبقه 2       46129513
  • شعبه شرق: هفت حوض (نارمک) ضلع شمال شرقی کوچه سجاد پلاک 6 طبقه 2 واحد 4     77809461
  • شعبه ولیعصر: چهارراه ولیعصر، ضلع شمال شرقی، جنب بانک ملت، پلاک 1441 ، طبقه اول،واحد2        66467894
  • Email:info@nickandishan.ir
  • nickandishan1@
  • nickandishan1
dr.hamzehSheikh

مصاحبه رادیویی